1. Aseta kivid klaasi  – endale meelepärasel viisil.
  2. Tilguta lõhna   – Tilguta 5-10 tilka parfüümi kristallidele, olenevalt kui tugevat lõhna sa soovid.
  3. Naudi aroomi  – Tilguta lõhna lisaks, kui lõhn hakkab kaduma. Kui soovid vahetada lõhna, siis leota kive puhtas vees 2-3 tundi, kuivata kivid ja tilguta uus lõhn kuivadele kividele.

Roosa kvarts on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. On puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet.  Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Emotsioonide tervendajana kujundab su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustab emotsioone ja tundeid. (Kõik mis vajalik uudseks aroomiteraapiaks), mida saab kividele kanda, et need eraldaksid meelidvat aroomi.

Smaragd on lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendab mõistuse ja südame. Loob silla kahe armastava inimese vahel, hoides armastust ja truudust. Aitab su soovidel saada reaalsuseks. Energeetilised omadused : võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Rahustab emotsioone ja tasakaalustab meeli.
Küllusekivina aitab soovidel reaalsuseks saada, tõmbab ligi soovitut ja võimendab rahavooge. Kingib sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed.

Ametüstil on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. Ametüst on väga hea valu leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Ametüst aitab sinusse tuua rahustavaid, vaigistavaid ja stressimaandavaid energiaid. Ametüstil on mitmekülgne jõud mis aitab tuua sinu ellu soovitut.

Lumehelbe obsidiaan on ülitugev õnnekristall, mis suudab ligi kutsuda nii rahalist kui armastuse õnne.


Mäekristrallide päritolu :
 Brasiilia
Suurus: 3-5cm
Neto kaal :250g

Lõhn :10ml